Kattoteline Menabo Omega Alu - LEXUS IS III
Kattoteline Menabo Omega Alu - LEXUS IS III
- Hyötykuorma: 50 kg
- Kattotyyppi: ilman erityistä kattotelinekiinnitystä
- Muoto: Alumiiniprofiili (klassinen)
- Väri: Hopea
- Kattotelineiden lukumäärä: 2
- sopii autoon LEXUS IS III
- Valmistusvuosi 04.13 -
- UUTTA: Osto laskulle!
- Top-laatua
- Ilmainen toimitus
- Erinomainen neuvonta
Menabo-kattoteline Omega Alu vakuuttaa sen kevyellä ja tukevalla alumiinirakenteellaan.
Käytännöllisellä T-urakiskolla varustettuna se tarjoaa joustavan ja helpon lisävarusteiden asennuksen. Ihanteellinen turvalliseen kuljetukseen autosi LEXUS IS III katolla. Täydellinen matkatavaroiden, polkupyörien, talvi- tai kesävarusteiden tai muiden raskaiden kuormien kuljettamiseen, tämä kattoteline tarjoaa tukevan ja käytännöllisen ratkaisun kaikille reissuillesi.
Tämä kattoteline on suunniteltu erityisesti sellaisiin autoihin, joissa ei ole erityisiä kattotelineiden kiinnityspisteitä (esim. ilman kiinteitä kiinnityspisteitä, sadekourua, T-profiilia tai kattokaiteita).
Kattoteline voidaan lukita tarviketuotteella 136418, jonka voit tilata heti mukaan.
Tukeva, kestävä ja helppo asentaa - täydellinen kattoteline kuljetustarpeisiisi ja autollesi LEXUS IS III.
Muita käytännöllisiä lisätuotteita Menabo Omega Alu kattotelineeseen löydät kohdasta "Sopivat tarvikkeet" – lisäämään joustavuutta ja optimaalista käyttöä!
Kattoteline ei sovellu käytettäväksi kattotelttojen kanssa.
Asennettujen kattotelineiden välisestä etäisyydestä ja ajoneuvon katosta riippuen, voi kattoluukun käyttö olla mahdollisesti rajallista.
Hanki nyt paras – tukeva, luotettava ja helposti asennettava – kattoteline seikkailuusi. Sopii täydellisesti matkailuun, retkeilyyn ja kuljettamiseen – tilaa omasi jo tänään ja nauti maksimaalisesta joustavuudesta ja käyttömukavuudesta!
Täältä löydät erikielisiä asennusohjeita, tuotteesta riippuen myös täydentäviä apuja asennukseen
ja lisäksi kuvamateriaalia, joiden avulla asentaminen on vielä yksinkertaisempaa.
Lexus on yksi Toyotan automerkeistä. Merkillä Toyota tarjoi edustusluokan autoja Euroopassa ja Amerikassa. Myöhemmin myynti ulottui koko maailmaan. Lexus-autot ovat korkealaatuisia ja täydellisesti viimeisteltyjä.
-
Lexus IS III (_E3_)
-
AutomalliTehoValmistusvuosi
-
- Automalli
- Lexus IS III (_E3_) 200t (ASE30)
- Teho
- 180 kW / 245 hv
- Valmistusvuosi
- 08.15 -
-
- Automalli
- Lexus IS III (_E3_) 200t (ASE30_)
- Teho
- 177 kW / 241 hv
- Valmistusvuosi
- 06.15 -
-
- Automalli
- Lexus IS III (_E3_) 250 (GSE30_, GSE30R)
- Teho
- 153 kW / 208 hv
- Valmistusvuosi
- 04.13 - 08.15
-
- Automalli
- Lexus IS III (_E3_) 250 AWD (GSE35_)
- Teho
- 153 kW / 208 hv
- Valmistusvuosi
- 04.13 -
-
- Automalli
- Lexus IS III (_E3_) 300 (ASE30_)
- Teho
- 177 kW / 241 hv
- Valmistusvuosi
- 10.17 -
-
- Automalli
- Lexus IS III (_E3_) 300 (ASE30_, ASE30R)
- Teho
- 180 kW / 245 hv
- Valmistusvuosi
- 10.17 -
-
- Automalli
- Lexus IS III (_E3_) 300h
- Teho
- 161 kW / 219 hv
- Valmistusvuosi
- 05.19 -
-
- Automalli
- Lexus IS III (_E3_) 300h (AVE30_, AVE30R)
- Teho
- 162 kW / 220 hv
- Valmistusvuosi
- 04.13 - 09.20
-
- Automalli
- Lexus IS III (_E3_) 300h (AVE30_, AVE30R)
- Teho
- 164 kW / 223 hv
- Valmistusvuosi
- 04.13 - 09.20
-
- Automalli
- Lexus IS III (_E3_) 300h AWD (AVE35_, AVE35R)
- Teho
- 162 kW / 220 hv
- Valmistusvuosi
- 04.13 -
-
- Automalli
- Lexus IS III (_E3_) 350 (GSE31_)
- Teho
- 229 kW / 311 hv
- Valmistusvuosi
- 12.15 -
-
- Automalli
- Lexus IS III (_E3_) 350 (GSE31_, GSE31R)
- Teho
- 233 kW / 317 hv
- Valmistusvuosi
- 04.13 -
-
Turvallista ja avointa: GPSR-standardin mukaiset valmistajatiedot. Uuden EU:n GPSR-asetuksen mukaisesti löydät täältä kaikki tärkeät tiedot tämän tuotteen valmistajasta. Näihin sisältyvät yhteystiedot, joiden avulla voit ottaa suoraan yhteyttä valmistajaan, jos sinulla on kysymyksiä tai ongelmia. Meille on tärkeää, että asiakkaana voit milloin tahansa tarkastella kaikkia olennaisia tietoja.
- FLLI MENABÒ SRL
- Via 8 Marzo 3
- 42025 Cavriago
- Emilia-Romagna
- Italy



