Kattoteline Thule WingBar EVO - MITSUBISHI L200 / TRITON Avolava
Kattoteline Thule WingBar EVO - MITSUBISHI L200 / TRITON Avolava
- Hyötykuorma: 75 kg
- Kattotyyppi: ilman erityistä kattotelinekiinnitystä
- Muoto: Alumiiniprofiili (siiven muotoinen)
- Väri: Hopea
- Kattotelineiden lukumäärä: 2
- sopii autoon MITSUBISHI L200 / TRITON Avolava
- Valmistusvuosi 11.23 -
- UUTTA: Osto laskulle!
- Top-laatua
- Ilmainen toimitus
- Erinomainen neuvonta
Thule WingBar EVO - moderni ja lähes äänetön
Kevyestä alumiinista valmistettu Thule WingBar EVO automalliisi MITSUBISHI L200 / TRITON Avolava asettaa siipimäisellä muotoilullaan uusia virstanpylväitä äänienergian ja ilmanvastuksen alentamiseksi. Tyylikkään muotoilun ohella kattotelineet ovat myös huippulaatuisia, aerodynaamisia ja niiden kuormauskapasiteetti on korkea. Merkkivalmistajan Thule MITSUBISHI L200 / TRITON Avolava -kattoteline mahdollistaa varusteidesi kuljetuksen kohteeseen turvallisesti, helposti ja tyylillä. Tarvikkeet, kuten kattoboksit, pyörätelineet ja suksitelineet voidaan asentaa nopeasti ja helposti integroituun T-uraan työntämällä.
Tämä kattoteline on suunniteltu erityisesti sellaisiin autoihin, joissa ei ole erityisiä kattotelineiden kiinnityspisteitä (esim. ilman kiinteitä kiinnityspisteitä, sadekourua, T-profiilia tai kattokaiteita).
Thule WingBar EVO -telineet ovat tuulitunnelitestin ohella käyneet läpi tiukat turvallisuus- ja laatutesti. Ne täyttävät myös kaupunkitörmäysnormin vaatimukset.
Asennettujen kattotelineiden välisestä etäisyydestä ja ajoneuvon katosta riippuen, voi kattoluukun käyttö olla mahdollisesti rajallista.
Hanki nyt paras – tukeva, luotettava ja helposti asennettava – kattoteline seikkailuusi. Sopii täydellisesti matkailuun, retkeilyyn ja kuljettamiseen – tilaa omasi jo tänään ja nauti maksimaalisesta joustavuudesta ja käyttömukavuudesta!
Täältä löydät erikielisiä asennusohjeita, tuotteesta riippuen myös täydentäviä apuja asennukseen
ja lisäksi kuvamateriaalia, joiden avulla asentaminen on vielä yksinkertaisempaa.
Mitsubishi Motors on autonvalmistaja Mitsubishin rekisteröity merkki, joka ei ole vain oma merkki, vaan sen alle on verkostoitunut yli 200 yritystä. Japanin kuudenneksi suurin autonvalmistaja työllistää noin 33.000 työntekijää ja sen pääkonttori on Tokiossa.
-
Mitsubishi L200 / TRITON Avolava
-
AutomalliTehoValmistusvuosi
-
- Automalli
- Mitsubishi L200 / TRITON Avolava 2.4 (LA4T)
- Teho
- 94 kW / 128 hv
- Valmistusvuosi
- 11.23 -
-
- Automalli
- Mitsubishi L200 / TRITON Avolava 2.4 (LC4T)
- Teho
- 94 kW / 128 hv
- Valmistusvuosi
- 11.23 -
-
- Automalli
- Mitsubishi L200 / TRITON Avolava 2.4 DI-D (LA1T, LB1T)
- Teho
- 110 kW / 150 hv
- Valmistusvuosi
- 11.23 -
-
- Automalli
- Mitsubishi L200 / TRITON Avolava 2.4 DI-D 4WD (LC1T)
- Teho
- 110 kW / 150 hv
- Valmistusvuosi
- 07.24 -
-
Turvallista ja avointa: GPSR-standardin mukaiset valmistajatiedot. Uuden EU:n GPSR-asetuksen mukaisesti löydät täältä kaikki tärkeät tiedot tämän tuotteen valmistajasta. Näihin sisältyvät yhteystiedot, joiden avulla voit ottaa suoraan yhteyttä valmistajaan, jos sinulla on kysymyksiä tai ongelmia. Meille on tärkeää, että asiakkaana voit milloin tahansa tarkastella kaikkia olennaisia tietoja.
- Thule Sweden AB
- Box 69
- 335 04 Hillerstorp
- Jönköpings län
- Sweden



