AUTO-HAK Vetokoukku Irrotettava Kuulaosa asetetaan takaa (horisontaali) - VW GOLF III Cabriolet
AUTO-HAK Vetokoukku Irrotettava Kuulaosa asetetaan takaa (horisontaali) - VW GOLF III Cabriolet
- Vetomassa: 1500 kg
- Aisapaino: 75 kg
- sopii autoon VW GOLF III Cabriolet
- Valmistusvuosi 07.93 - 05.98
toimitusaika 2-10 arkipäivää
- UUTTA: Osto laskulle!
- Top-laatua
- Ilmainen toimitus
- Erinomainen neuvonta
- Ei sovi malleihin: Mexico
Tämä valmistajan AUTO-HAK irrotettava, takaa asetettava vetokoukku on varustettu yksinkertaisella vipumekanismilla ja on hyväksi todettu vaihtoehto automalliin VW GOLF III Cabriolet . Vipujärjestelmien kategoriassa Auto Hak SEMIAUTOMATIC -järjestelmä pärjää laadullisesti hyvin merkkivalmistajien seurassa ja sopii tämän vuoksi erinomaisesti myös automalliisi VW GOLF III Cabriolet . Auto Hak SEMIAUTOMATIC System -järjestelmän tunnusmerkkejä ovat helppokäyttöisyys ja edullinen hinta.
Tämän vetokoukun suurin sallittu perävaunukuorma on 1500 kg sekä aisapaino 75 kg. Valmistaja AUTO-HAK antaa D-arvoksi 8.2 kN.
Asennusohjeesta löydät sekä puskurin leikkausmallin että myös leikattavan aukon mitat.
Kategoriastamme "Polkupyörätelineet" löydät myös automallisi VW GOLF III Cabriolet vetokoukkuun sopivia kuljetusratkaisuja.
Tämän tuotteen mukana saat valmistajan AUTO-HAK yksityiskohtaisen asennusohjeen. Modernissa pinnoitusprosessissa erityistä muovi-pulverimaalia levitetään sähköstaattisen latauksen ja termisen vaikutuksen avulla jatkuvasti vetokoukun metallipinnalle. Se on tällöin pulveripinnoitettu, mikä tarkoittaa, että se on suojattuna korroosiolta ja pinta on kuormitusta kestävä.
Vetokoukun jälkiasennusta koskevat valmistajan ohjeet ja määräykset voit lukea ajoneuvon käyttöohjeesta.
Täältä löydät erikielisiä asennusohjeita, tuotteesta riippuen myös täydentäviä apuja asennukseen
ja lisäksi kuvamateriaalia, joiden avulla asentaminen on vielä yksinkertaisempaa.
VW on Volkswagen AG:n (VW AG) kantamerkki. VW AG:n pääkonttori on saksalaisessa Wolfsburgin kaupungissa. Omilla automerkeillään Audi, Bentley, Bugatti, Ducati, Lamborghini, MAN, Porsche, Scania, Seat ja Skoda on VW Euroopan suurin autonvalmistaja. Maailmanlaajuisesti katsottuna VW AG on tällä hetkellä Toyotan takana sijalla 2.
-
VW GOLF III Cabriolet (1E7)
-
AutomalliTehoValmistusvuosi
-
- Automalli
- VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.6
- Teho
- 74 kW / 101 hv
- Valmistusvuosi
- 10.94 - 02.98
-
- Automalli
- VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8
- Teho
- 55 kW / 75 hv
- Valmistusvuosi
- 07.93 - 05.98
-
- Automalli
- VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8
- Teho
- 66 kW / 90 hv
- Valmistusvuosi
- 07.93 - 05.98
-
- Automalli
- VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI
- Teho
- 66 kW / 90 hv
- Valmistusvuosi
- 08.95 - 05.98
-
- Automalli
- VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI
- Teho
- 81 kW / 110 hv
- Valmistusvuosi
- 07.96 - 05.98
-
- Automalli
- VW GOLF III Cabriolet (1E7) 2.0
- Teho
- 85 kW / 115 hv
- Valmistusvuosi
- 07.93 - 05.98
-
Turvallista ja avointa: GPSR-standardin mukaiset valmistajatiedot. Uuden EU:n GPSR-asetuksen mukaisesti löydät täältä kaikki tärkeät tiedot tämän tuotteen valmistajasta. Näihin sisältyvät yhteystiedot, joiden avulla voit ottaa suoraan yhteyttä valmistajaan, jos sinulla on kysymyksiä tai ongelmia. Meille on tärkeää, että asiakkaana voit milloin tahansa tarkastella kaikkia olennaisia tietoja.
- Auto-Hak Sp. z o.o.
- ul.Sloneczna 16K
- 76-200 Slupsk
- Województwo pomorskie
- Poland



