AUTO-HAK vetokoukku Kiinteä sis. TowTec Sähkösarjan 13-napainen mallikohtainen - FORD FOCUS I
AUTO-HAK vetokoukku Kiinteä sis. TowTec Sähkösarjan 13-napainen mallikohtainen - FORD FOCUS I
- Vetokoukkuversio: ruuvatulla kuulaosalla
- Vetomassa: 1400 kg
- Aisapaino: 50 kg
- Sähkösarjamalli: Top Tronic
- sopii autoon FORD FOCUS I
- Valmistusvuosi 07.03 - 11.04
toimitusaika 2-10 arkipäivää
- UUTTA: Osto laskulle!
- Top-laatua
- Ilmainen toimitus
- Erinomainen neuvonta
- Tämän tuotteen asennukseen tarvitaan seuraavat tarviketuotteet: ZB1708
- Varusteet: ajoneuvoihin, joissa ei ole RS-puskuria
- Ei sovi malleihin: ST170, RS, Edition
Kiinteä vetokoukkupaketti sisältäen 13-napaisen sähkösarjan valitsemaasi autoon FORD FOCUS I
Tällä kokonaispaketilla, koostuen kiinteästä AUTO-HAK-vetokoukusta ja tarvittavasta 13-napaisesta sähkösarjasta, olet parhaiten varustautuneena kaikkiin haasteisiin. Automalliisi FORD FOCUS I tarkasti sopiviksi kehitetty vetokoukku ja sähkösarja mahdollistavat perävaunun vetämisen vetomassaan 1400 kg saakka. 50 kg:n aisapainon ansiosta kokonaispaketti on parhaiten valmisteltu myös polkupyörien kuljettamiseen meidän pyörätelineillä.
Autoa ei tarvitse katsastaa kokonaispaketin asennuksen jälkeen. Eikä sitä myöskään tarvitse merkitä automallisi FORD FOCUS I papereihin. Huomioi autonvalmistajan käyttöohjeessa olevat ohjeet. Kiinteän vetokoukun kuulaosa voi vaikuttaa pysäköintitutkan antureihin. Jos kuulaosa on antureiden tunnistusalueella, voidaan se tunnistaa aina peruutettaessa esteeksi. Suosittelemme irrotettavan vetokoukun asentamista pysäköintitutkalla varustettuihin autoihin.
Tarvitset vain tuotteen ZB1708 tämän kokonaispaketin lisäksi. Tällöin saat, alkaen pienimmästä ruuvista asennusohjeeseen, kaikki mitä tarvitset asentaaksesi vetokoukun automalliisi FORD FOCUS I.
Täältä löydät erikielisiä asennusohjeita, tuotteesta riippuen myös täydentäviä apuja asennukseen
ja lisäksi kuvamateriaalia, joiden avulla asentaminen on vielä yksinkertaisempaa.
Henry Ford perusti Fordin Detroitissa. Fordia pidetään liukuhihnatuotannon käyttämisen edelläkävijänä. Toyotan, General Motorsin, Volkswagenin ja Hyundain ohella Ford kuuluu maailman viiden suurimman autonvalmistajan joukkoon. Fordille kuuluvat automerkit ovat Lincoln, Mercury, Continental, Edsel, Guri ja Merkur.
-
Ford FOCUS I (DAW, DBW)
-
AutomalliTehoValmistusvuosi
-
- Automalli
- Ford FOCUS I (DAW, DBW) 1.6
- Teho
- 76 kW / 103 hv
- Valmistusvuosi
- 07.03 - 06.07
-
Turvallista ja avointa: GPSR-standardin mukaiset valmistajatiedot. Uuden EU:n GPSR-asetuksen mukaisesti löydät täältä kaikki tärkeät tiedot tämän tuotteen valmistajasta. Näihin sisältyvät yhteystiedot, joiden avulla voit ottaa suoraan yhteyttä valmistajaan, jos sinulla on kysymyksiä tai ongelmia. Meille on tärkeää, että asiakkaana voit milloin tahansa tarkastella kaikkia olennaisia tietoja.
- Auto-Hak Sp. z o.o.
- ul.Sloneczna 16K
- 76-200 Slupsk
- Województwo pomorskie
- Poland
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany



