Brink Vetokoukku Irrotettava Kuulaosa asetetaan vinosti alhaalta - FORD FOCUS III
Brink Vetokoukku Irrotettava Kuulaosa asetetaan vinosti alhaalta - FORD FOCUS III
- Vetomassa: 1800 kg
- Aisapaino: 75 kg
- sopii autoon FORD FOCUS III
- Valmistusvuosi 10.17 - 02.20
toimitusaika 2-10 arkipäivää
- UUTTA: Osto laskulle!
- Top-laatua
- Ilmainen toimitus
- Erinomainen neuvonta
- Varusteet: ajoneuoille ilman sportpuskureita
- Ei sovi malleihin: ST, RS
- Auton jäähdytysjärjestelmään on mahdollisesti tehtävä muutoksia, tarkempia tietoja saat Ford-jälleenmyyjältä
Sopiva vetokoukku automalliin FORD FOCUS III tulee valmistajalta Brink. Brink BMA -vetokoukku on patentoituna ja käytännöllisenä irrotettavana täysautomaattijärjestelmänä uusi versio Brink B2 -järjestelmästä ja on uusimpien vaatimusten mukainen. Tämän vetokoukkujärjestelmän tunnusmerkkejä ovat helppokäyttöisyys ja vielä parannettu viimeistely ja lukitusmekanismi.
Tätä vetokoukkua suojataan varkauksilta integroidulla lukolla. Tämän vetokoukun suurin sallittu perävaunukuorma on 1800 kg sekä aisapaino 75 kg. Valmistajan Brink mukaan maksimaalinen D-arvo on 10 kN.
Tätä vetokoukkua asennettaessa pitää puskuria leikata ei-näkyvältä alueelta. Puskurin leikkausmallineen tai leikkaukseen tarvittavat mitat voit katsoa asennusohjeesta.
Tämän automallin FORD FOCUS III vetokoukku on sopiva myös polkupyörätelineen kuljettamiseen. Sopivia tuotteita löydät kategoriasta "Polkupyörätelineet". Suosittelemme merkkivalmistajan Brink korkealaatuista vetokoukkua, joka on saatavissa erittäin edulliseen hintaan.
Valmistajan Brink yksityiskohtainen asennusohje toimitetaan tuotteen mukana. Tämä vetokoukku on suojattu korroosiolta ja ympäristövaikutuksilta erityisellä lakkapinnoituksella.
Vetokoukun jälkiasennusta koskevat valmistajan ohjeet ja määräykset voit lukea ajoneuvon käyttöohjeesta.
Täältä löydät erikielisiä asennusohjeita, tuotteesta riippuen myös täydentäviä apuja asennukseen
ja lisäksi kuvamateriaalia, joiden avulla asentaminen on vielä yksinkertaisempaa.
Henry Ford perusti Fordin Detroitissa. Fordia pidetään liukuhihnatuotannon käyttämisen edelläkävijänä. Toyotan, General Motorsin, Volkswagenin ja Hyundain ohella Ford kuuluu maailman viiden suurimman autonvalmistajan joukkoon. Fordille kuuluvat automerkit ovat Lincoln, Mercury, Continental, Edsel, Guri ja Merkur.
-
Ford FOCUS III
-
AutomalliTehoValmistusvuosi
-
- Automalli
- Ford FOCUS III 1.0 EcoBoost
- Teho
- 103 kW / 140 hv
- Valmistusvuosi
- 10.17 - 02.20
-
Turvallista ja avointa: GPSR-standardin mukaiset valmistajatiedot. Uuden EU:n GPSR-asetuksen mukaisesti löydät täältä kaikki tärkeät tiedot tämän tuotteen valmistajasta. Näihin sisältyvät yhteystiedot, joiden avulla voit ottaa suoraan yhteyttä valmistajaan, jos sinulla on kysymyksiä tai ongelmia. Meille on tärkeää, että asiakkaana voit milloin tahansa tarkastella kaikkia olennaisia tietoja.
- Brink Towing Systems B.V.
- Industrieweg 5
- 7951 CX Staphorst
- Overijssel
- Netherlands



