Erich Jaeger sähkösarja 7-napainen Top Tronic mallikohtainen - SUZUKI SWACE
Erich Jaeger sähkösarja 7-napainen Top Tronic mallikohtainen - SUZUKI SWACE
- Koodaus vaaditaan: Ei
- Pysäköintitutkan poiskytkentä: Ei
- sopii autoon SUZUKI SWACE
- Valmistusvuosi 10.20 -
.png)
- UUTTA: Osto laskulle!
- Top-laatua
- Ilmainen toimitus
- Erinomainen neuvonta
Erich Jaeger on valmistanut tämän autokohtaisen 7 -napaisen sähkösarjan automalliin SUZUKI SWACE. Epäkunnossa oleva vilkku näytetään autossasi kohonneella vilkkutaajuudella, koska 7-napainen Top Tronic -sähkösarja on yhteydessä auton oman vilkkuvalvonnan kanssa.
Meidän ohjeemme! Kytke perävaunua käytettäessä automallisi SUZUKI SWACE pysäköintitutka pois päältä kojetaulussa olevalla painikkeella. Korkealuokkaiset, automallikohtaiset pistoliittimet, sovitetut johtopituudet ja -värit sekä yksityiskohtainen SUZUKI SWACE asennusohje ovat tämän sähkösarjan tunnusmerkkejä. Autosi takapeltiä ei tarvitse työstää tämän automallikohtaisen 7-napaisen sähkösarjan asennusta varten. Autosi SUZUKI SWACE takaosassa on jo olemassa tätä varten sopiva johtojen läpivienti.
Täältä löydät erikielisiä asennusohjeita, tuotteesta riippuen myös täydentäviä apuja asennukseen
ja lisäksi kuvamateriaalia, joiden avulla asentaminen on vielä yksinkertaisempaa.
Suzuki on kuuluisa moottoripyöristään, kansainvälisesti vienti on suurempi kuin minkään muun valmistajan. Tuotevalikoimaan kuuluvat kuitenkin myös perämoottorit ja henkilöautot. Autot valmistetaan kuitenkin vain vieraille valmistajille, koska oman mallisarjan pitäminen ei ole kannattavaa. Volkswagen omistaa pienen prosentuaalisen osuuden tästä perinteikkäästä yrityksestä.
-
Suzuki SWACE (AMZ_)
-
AutomalliTehoValmistusvuosi
-
- Automalli
- Suzuki SWACE (AMZ_) 1.8 Hybrid
- Teho
- 75 kW / 102 hv
- Valmistusvuosi
- 10.20 -
-
- Automalli
- Suzuki SWACE (AMZ_) 1.8 Hybrid
- Teho
- 90 kW / 122 hv
- Valmistusvuosi
- 10.20 -
-