TowTec sähkösarja 7-napainen Summeri mallikohtainen - NISSAN PRIMASTAR Umpikori
TowTec sähkösarja 7-napainen Summeri mallikohtainen - NISSAN PRIMASTAR Umpikori
- Koodaus vaaditaan: Ei
- Pysäköintitutkan poiskytkentä: Ei
- sopii autoon NISSAN PRIMASTAR Umpikori
- Valmistusvuosi 10.06 -
Toimitusaika ei ole tällä hetkellä tiedossa.
- UUTTA: Osto laskulle!
- Top-laatua
- Ilmainen toimitus
- Erinomainen neuvonta
TowTec on valmistanut tämän autokohtaisen 7 -napaisen sähkösarjan automalliin NISSAN PRIMASTAR Umpikori. Akustinen signaaliääni ilmaisee viallisen perävaunun vilkkuvalon tämän 7-napaisen sähkösarjan ollessa asennettuna.
Meidän vinkkimme: Halutessasi perävaunua käytettäessä kytkeä automallisi NISSAN PRIMASTAR Umpikori pysäköintitutkan kojetaulussa olevalla painikkeella pois päältä. Käyttäjäystävällinen NISSAN PRIMASTAR Umpikori asennusohje, korkealuokkainen, automallikohtainen pistoliitin ja autoon sovitetut johtopituudet ja -värit ovat tämän sähkösarjan tunnusmerkkejä. Automallikohtaiselle 7-napaiselle sähkösarjalle sopiva johtojen läpivienti on jo olemassa automallissasi NISSAN PRIMASTAR Umpikori. Tämän vuoksi asennuksen yhteydessä autosi takapeltiin ei tarvitse tehdä porauksia.
Täältä löydät erikielisiä asennusohjeita, tuotteesta riippuen myös täydentäviä apuja asennukseen
ja lisäksi kuvamateriaalia, joiden avulla asentaminen on vielä yksinkertaisempaa.
Vuodesta 1999 lähtien vuonna 1933 perustetulla autonvalmistajalla Nissan on strateginen kumppanuus Renaultin kanssa. Perustettu Renault-Nissan yhteistoimintayritys tekee vuodesta 2010 lähtien yhteistyötä myös Daimler AG:n (Mercedes-Benz) kanssa. Nissan työllistää tänä päivänä noin 183.000 työntekijää.
-
Nissan PRIMASTAR Umpikori (X83)
-
AutomalliTehoValmistusvuosi
-
- Automalli
- Nissan PRIMASTAR Umpikori (X83) 1.9 dCi 100
- Teho
- 74 kW / 100 hv
- Valmistusvuosi
- 09.02 -
-
- Automalli
- Nissan PRIMASTAR Umpikori (X83) 1.9 dCi 80
- Teho
- 60 kW / 82 hv
- Valmistusvuosi
- 09.02 -
-
- Automalli
- Nissan PRIMASTAR Umpikori (X83) 2.0
- Teho
- 86 kW / 117 hv
- Valmistusvuosi
- 04.06 -
-
- Automalli
- Nissan PRIMASTAR Umpikori (X83) 2.0
- Teho
- 88 kW / 120 hv
- Valmistusvuosi
- 02.03 -
-
- Automalli
- Nissan PRIMASTAR Umpikori (X83) 2.5 dCi 140
- Teho
- 99 kW / 135 hv
- Valmistusvuosi
- 07.03 -
-
Turvallista ja avointa: GPSR-standardin mukaiset valmistajatiedot. Uuden EU:n GPSR-asetuksen mukaisesti löydät täältä kaikki tärkeät tiedot tämän tuotteen valmistajasta. Näihin sisältyvät yhteystiedot, joiden avulla voit ottaa suoraan yhteyttä valmistajaan, jos sinulla on kysymyksiä tai ongelmia. Meille on tärkeää, että asiakkaana voit milloin tahansa tarkastella kaikkia olennaisia tietoja.
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany



